Kategorie: Wszystkie | CLOVER
RSS
czwartek, 01 stycznia 2009
19 października 06
 Szał pakowania trwa, ponieważ jutro rano lecę do Egiptu. Pierwszy tydzień spędzę pływając po Nilu a drugi w Hurghadzie. Mam zamiar aktywnie wypocząć i zobaczyć tyle ile się da. Oczywiście opowiem conieco po powrocie!
 
16:49, kasia_goworek
Link Dodaj komentarz »
11 października 06
Właśnie zakończył się Pierwszy Międzynarodowy Festiwal Filmów i Zdjęć Przyrodniczych w Warszawie.
18 września 06 - gacek
Znajomi wiedzą o mojej przyrodniczej pasji i czasami zwracają się do mnie z prośbą o pomoc gdy znaleźli zwierzaka w potrzebie. Lekarzem nie jestem ale w większości przypadków wiem czego NIE robić, a to już dużo ;) Dziś dla odmiany zamiast ptaka, zaopiekowałam się innym skrzydlatym stworzeniem – nietoperzem. Malutkiego gacka, przed skończeniem jako obiad kota, uratował sąsiad.
11 września 06 - Hiszpania
I znów w Polsce. Ciężko uwierzyć ale jeszcze przedwczoraj bawiłam się w najlepsze na Fieście w Tarifie. Lubię ten moment zaraz po podróży. Głowa pełna wspomnień i optymizmu. Czuję, że mogę góry przenosić. Poznałam tylu wspaniałych ludzi i widziałam tyle nowych rzeczy w tak odmiennym od Polski kraju. Była to moja pierwsza podróż do Hiszpanii. Już nie mogę się doczekać kiedy tam wrócę.
01 wrzesnia 06 - Hiszpania
Pozdrowienia ze słonecznej Tarify! Jestem tu raptem parę dni ale przygód bylo tyle, że spokojnie wystarczyłoby na miesiąc. Pierwsze wrażenia zaraz po wylądowaniu w Maladze, to że ziemia ma kolor czerwony!
16 sierpnia 2006 - Warszawa nad Wisłą
Przygotowania do wyjazdu trwają! Odebrałam w końcu aparat z serwisu i mogłam wyruszyć z pełnym oprzyrządowaniem na krótką wycieczkę nad Wisłę. Stan wodowskazu w Warszawie wynosi 126cm, czyli bardzo mało. A to oznacza, że na rzece pojawiają się piaszczyste łachy i kamienie. Świetnie! Takie miejsca przyciągają ptaki!
9 sierpnia 06
Nie będzie to typowy dziennik, bo aż tak często nie dzieje się u mnie coś ciekawego. ;) Podzielę się z Wami moimi spostrzeżeniami ptasiarskimi, opowiem conieco o miejscach w których bywam i do których wybrać się planuję.
1 , 2